KONST / Litografier / Färglitografi 16784051
nr 1678 4051
CO (Carl Otto) Hultén
(1916-2015), Sverige
Signerad, numrerad 178/300, komposition. Färglitografi, bildmått: 56x67 cm, yttermått inklusive ram: 68x80 cm
Carl Otto Hultén, känd som CO Hultén svensk bildkonstnär född 1916, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 februari 2025
kl 20:34:57
7/2 10:12:52
CO (Carl Otto) Hultén
Läs mer om CO (Carl Otto) Hultén